Natural beauty on-line

PAKIET NATURAL BEAUTY

Pakiet Natural Beauty to wielopłaszczyznowa naturalna pielęgnacja, która zadba o wszystkie struktury Twojej twarzy, ale również o Twoje wnętrze.

Ten program to 13-tygodniowy plan ćwiczeń on-line, gdzie raz w tygodniu, na żywo – prezentowane będą ćwiczenia. Spotykamy się w każdy czwartek o 09.30, każde nagranie będzie zapisane i dostęp do niego będzie możliwy przez cały czas trwania Pakietu.

W pakiecie otrzymasz kompletne zestawy ćwiczeń, szczegółowo omówione i wyjaśnione, na co zwrócić uwagę podczas ich wykonywania, tak aby uniknąć nieprawidłowych praktyk. W każdym tygoniu, poprzez transmicję on-line w zamkniętej grupie na Face Booku, odbędzie się prezentacja ćwiczeń.

Co tydzień prezentowany będzie zestaw ćwiczeń na całą twarz, jednak ze zintensyfikowaną stymulacją jednego obszaru. Czy bedą to kurze łapki, czy ćwiczenie na owal, cała Twoja twarz poczuje się zaopiekowana i młodsza. Każde z nagrań trwać będzie około 30 minut, czyli łącznie otrzymasz prawie 7 godzin materiałów! Każde nagranie zawiera w większości inne zestawy ćwiczeń!

Prezentacja zestawów ćwiczeń:

1. Zestaw w kierunku redukcji bruzd obszaru czoła 
2. Zestaw w kierunku redukcji lwiej zmarszczki
3. Zestaw w kierunku redukcji kurzych łapek 
4. Zestaw w kierunku uniesienia górnych powiek
5. Zestaw w kierunku niwelowania obrzęków okolic oczu
6. Zestaw w kierunku uniesienia owalu i uniesienia kącików ust
7. Zestaw w kierunku redukcji bruzd nosowo-wargowych
8. Zestaw na gładką szyję i jędrny podbródek 
9. Masaż na produkcję kolagenu i elastyny i jędrność skóry
10. Zestaw na poruszenie cyrkulacji obszaru głowy

Dodatkowo w pakiecie:

Masaż twarzy miodem

masaż twarzy miodem

Automasaż płytką gua-sha

Kinesiotaping estetyczny faceharmony

W pakiecie natural beauty znajdzie się również mój eBook Twarz Piękna Naturalnie.

Ma on na celu wskazać Ci, że troska o cerę nie polega wyłącznie na stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji, ale przede wszystkim na zwróceniu uwagi na czynniki, które mają wpływ na przyspieszenie procesów jej starzenia, co możesz zrobić, aby mieć wpływ na spowalnianie oddziaływania tych czynników, a przede wszystkim na to, jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy, czym karmimy nasze komórki i jak przekłada się to na stan skóry. Więcej informacji o eBooku odnajdziesz tutaj. 

Cena regularna Ebooka to 149,00 zł.

Otrzymasz eBook Składniki z natury wprost dla Twojej skóry.

Zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, dbamy o swoje ciało, warto jednak zastanowić się nad tym, czym pielęgnujemy skórę. Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz częściej sięgamy po naturalne kosmetyki. Niniejszy e-book ma na celu przybliżyć Cię o kolejny krok do świadomego wyboru pielęgnacji. Dowiesz się czym są konserwanty, dlaczego i czy faktycznie są takie straszne… oraz na co zwrócić uwagę sięgając po odpowiednią dla Twojej skóry pielęgnację.
Dzięki e-bookowi poszerzysz swoją wiedzą w zakresie spersonalizowanej pielęgnacji, jakie składniki pasują właśnie Tobie, a których raczej unikać. Jest to krótkie, ale treściwe kompendium wiedzy o tym, jak świadomie wybierać kosmetyki, na jakie składniki zwracać uwagę, aby w sposób idealny odpowiedziały na Twoje potrzeby.

Dodatkowo stały kontakt z prowadzącym przez cały czas trwania programu.

Grupa rusza od 19 stycznia 2023r. i aktywna będzie przez 13 tygodni.

CENA REGULARNA: 499,00

CENA PROMOCYJNA DO 31 grudnia 400,00

Po opłaceniu pakietu dołączysz do grupy na FB Pakiet Natural Beauty.

Aby zakupić kliknij tutaj