Srebro nanokoloidalne do walki z trądzikiem

Srebro nanokoloidalne do walki z trądzikiem sprawdza się rewelacyjne. Srebro nanokoloidalne pięknie wysusza zmiany trądzikowe i powoduje, że nie tworzą się nowe.

Moje odkrycie to srebro nanokoloidalne do walki z trądzikiem. Odkąd stałam się szczęśliwą posiadaczką tego preparatu wiem, że zawsze będzie on stanowił wyposażenie mojej naturokosmetyczki 🙂


Srebro nanokoloidalne posiada silne właściwości bakteriobójcze i odkażające. Badania nie pozostawiają żadnych wątpliwości – nawet 6 minut działania nanosrebra wystarcza aby zlikwidować nawet 650 gatunków różnorodnych grzybów, wirusów lub niekorzystnych baterii. Srebro nanokoloidalne nie stanowi żadnego zagrożenia dla człowieka i środowiska, dlatego z powodzeniem stosuje się je w medycynie i kosmetyce.

Już w starożytności doceniono pozytywne właściwości srebra. Zauważono, że ten szlachetny metal nie tylko charakteryzuje się zadziwiającym wyglądem, ale posiada także szereg pozytywnych czynników zdrowotnych. Nanosrebro już od dawna stosowano przy zabijaniu bakterii i wirusów. Na początku XX wieku srebro stało na czele najskuteczniejszych produktów leczniczych, jednak rozwój „nowoczesnej” medycyny wyparł ten naturalny specyfik. Dziś srebro w płynie przechodzi renesans i dzielnie broni swojej niezastąpionej skuteczności.

Srebro nanokoloidalne zalecane jest przede wszystkim do stosowania zewnętrznego. Przemywanie zmienionych chorobowo obszarów skórnych, smarowanie trudno gojących się ran, okłady, to tylko niektóre sposoby użycia płynu. Można nim również odkażać dłonie przed wykonaniem ćwiczeń jogi twarzy, jeśli nie mamy pod ręką wody z mydłem.

Podsumowując, srebro nanokoloidalne sprawdza się w przypadku:

– oparzeń
– trądziku
– wysypki
– zmian skórnych, łuszczycy
– ran i zadrapań
– opryszczki
– ukąszenia owadów
– grzybicy skóry
– ospy wietrznej
– zapalenia skóry, uszu i oczu.

Srebro nanokoloidalne w płynie jest produktem nietoksycznym, należy jednak uważać na nieuczciwych sprzedawców, którzy metodą chałupniczą produkują je w domu. Najlepiej kupować ze sprawdzonego źródła, dopytać sprzedawcę skąd pozyskuje płyn i czy posiada certyfikat.