Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian

Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian, to masaż specjalnie wybranymi kamieniami, które swym kształtem najlepiej dopasowują się do twarzy

Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian

Pomaga w odprowadzeniu toksyn na poziomie układu limfatycznego, pobudza  krążenie w tkankach dotleniając je i odżywiając. Rozluźnia przepracowane mięśnie twarzy i łagodzi napięcia, przez co twarz wygląda młodziej. Zestaw celowanych ruchów, które mają w sobie trzy etapy pracy z obszarem głowy, twarzy i obręczy barkowej. Rozgrzanie obszaru masażu, lifting, drenaż limfatyczny oczu i relaksacja. Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian niesamowicie harmonizuje nierównowagę w przepływie energii, ma również zdolność rozbijania napięcia mięśniowego. Z samego początku masaż może być bolesny, jednak im częściej go stosujemy tym mniejszy dyskomfort odczuwany, ponieważ stan zapalny w tkankach jest zmniejszony.

Masaż kamieniami sprawia, że cera po masażu jest lekko zaczerwieniona, odżywiona, zrelaksowana. Masaż w fazie relaksacja wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Jest idealny w godzinach porannych czy wieczornych, w zależności od tego z czym pracujemy.

Masaż przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków wpływa na intensywność wchłaniania składników w nich zawartych, karmiąc dodatkowo warstwy skóry.

Szczegółowy harmonogram części praktycznej:

 • Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian zaczynamy masażem pełnej obręczy barkowej, tak aby uwolnić napięcia. Rozgrzanie górnej części pleców ma na celu poruszyć przepływ krwi, uwolnić toksyny, pobudzić funkcję drenażu limfatycznego. Stymulowane są punkty akupresurowe ciała odpowiedzialne za zrównoważenie napięć tego obszaru.
 • Techniki pracy Luanshi Gua Sha Bian na obrzasze dekoltu rozgrzeją węzły chłonne, stonizują mięśnie klatki piersiowej, zharmonizują przeciążenia tego obszaru.
 • Masaż głowy i uszu rozluźni napięcia obszaru czepca ścięgnistego, pobudzi cyrkulację skóry głowy, udrożni przepływ w tkankach i lepiej dotleni obszar twarzy.
 • Celowane ruchy opracowanych technik pomogą przemieścić chłonkę przez sieć naczyń limfatycznych, co w rezultacie obdarzy osobę masowaną promienną twarzą, złagodzi rysy.
 • Napięcie, szczególnie wzdłuż linii żuchwy powoduje, że krew gromadzi się w mięśniach z dala od skóry, w efekcie czego na twarzy widoczny jest zastój przepływu energii. Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian jest szczególnie skuteczny właśnie w łagodzeniu napięcia mięśniowego i rozbijaniu zrostów powięziowych. Jest idealny dla osób z napiętymi mięśniami, zastojami na poziomie krążenia, blokadach energetycznych twarzy.
 • Elementem dodatkowym jest drenaż limfatyczny oczu, który uwolni zastoje w przepływie limfy, poprzez masaż punktów akupresurowych wpływamy na równoważenie w przepływie energii. Oczy stają się wypoczęte, opuchlizna znika.

Szkolenie prowadzone jest w kameralnych grupach – maksymalnie 6 osób.

 • Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat udziału w szkoleniu;
 • Program obejmuje: teorię, anatomię i fizjologię twarzy, naukę masażu twarzy, procedury bezpieczeństwa.

Część organizacyjna:

 • Liczba godzin kursu – 2 dni – łącznie 16 h (teoria i praktyka) w tym 2 półgodzinne przerwy na obiad;
 • Uczestnictwo w kursie nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, szkolenie jest dostępne dla wszystkich chętnych;
 • Planowane terminy kursu: 22/23 kwietnia 2023, Warszawa, Naturalne Centrum Zdrowia, Grażyny 15
 • Planowane terminy kursu: 25/26 luty 2023, Kluczborska 15/1 LU Kraków;
 • Lunch wliczony w cenę;
 • Cena – 2 900,00 zł (w tym zestaw narzędzi do masażu twarzy: 2 pałeczki bian, 2 grzybki, 2 pałeczki jadeitowe do akupresury, płytka gua sha);
 • Zgłoszenia drogą telefoniczną (502 604 568) luba mailową (akademia@biomedskin.pl);
 • Wymagana wpłata zaliczki w wysokości 500,00 zł.
 • Wpłaty pozostałej kwoty należy dokonać na konto organizatora najpóźniej na dwa tygodnie przed planowaną datą kursu. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, kurs obywa się w 6-cio osobowych grupach.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń na kurs, potwierdzonych dokonaniem opłaty.

Szkolenie indywidualne – miejsce szkolenia – Kraków, termin ustalany indywidualnie, cena kursu 3 000,00 zł, czas trwania 8 godzin.