Kurs masażu twarzy metodą próżniową

Kurs masażu twarzy metodą próżniową przy wykorzystaniu baniek

Kurs masażu twarzy metodą próżniową poszerzy twoje kwalifikacje o kolejny poziom pracy ze strukturami twarzy. Jeśli jesteś początkującym terapeutą nic nie stoi na przeszkodzie aby wziąć udział w szkoleniu, materiał został tak skonstruowany abyś w sposób przystępny poznał/ła techiniki pracy z mięśniami twarzy. Omawiamy anatomię twarzy: rozkład i specyfikę pracy mięśni tego obszaru, również fukcje skóry i tego jak masaż oddziaływuje na zwiększenie procesów regeneracyjnych na tym poziomie. W ramach kursu otrzymasz materiały opisowe, które potem możesz wykorzystać w ramach promocji masażu w swoim gabinecie.

Masaż próżniowy redukuje zmarszczki, zwiększa wchłanianie kosmetyków co daje podwójny efekt odżywienia skóry.

Dlatego podczas masażu warto stosowac serum olejkowe zawierajace w swym składzie liposomy lub peptydy.

Regularnie stosowany masaż poprawia krążenie w tkankach, przepływ limfy i płynu śródmiąższowego. Masaż próżniowy pomaga wyeliminować zjawisko stagnacji w skórze, intensyfikuje procesy metaboliczne i pobudza „oddech” skóry. Masaż poprawia kondycję naczyń włosowatych, ale tylko w przypadku kiedy nie mamy do czynienia z cerą naczynkową. Kiedy cera wykazuje tendencję do kuperozy, należy indywidualnie podejść do potrzeb skóry. Dzięki masażowi skóra staje się elastyczna, bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Wyrównujemy tonus mięśni twarzy, poprawia się napięcie i elastyczność skóry. Więcej o działaniu masażu tutaj.

Tematyka i zakres szkolenia:

  • Program obejmuje: teorię, anatomię i fizjologię twarzy, naukę masażu twarzy, procedury bezpieczeństwa, egzamin praktyczny;
  • Liczba godzin kursu – łącznie 7 h (teoria i praktyka) w tym półgodzinna przerwa na obiad;
  • Uczestnictwo w kursie nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, szkolenie jest dostępne dla wszystkich chętnych;
  • Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat udziału w szkoleniu;
  • Planowany termin kursu: proszę o kontakt
  • Cena – 1 200,00 zł (w tym komplet baniek silikonowych)
  • Zgłoszenia drogą telefoniczną (502 604 568) luba mailową (biuro@biomedskin.pl)
  • Celem rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł.
  • Pozostałej opłaty za szkolenie należy dokonać na konto organizatora na dwa tygodnie przed planowaną datą kursu. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Kończąc kurs masażu próżniowego twarzy w Instytucie BioMedSkin, stajesz się specjalistą w zakresie pracy manualnej z twarzą metodą opartą o podciśnienie, kwalifikacje te potwierdzone są certyfikatem.

Możliwośc zorganizowania szkolenia indywidualne – miejsce – Kraków, termin ustalany indywidualnie, cena warsztatu 1 500,00 zł, czas trwania 5 godzin.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.