Joga Twarzy na jędrne policzki

Joga Twarzy na jędrne policzki.

Jedną z technik  jogi twarzy  jest automasaż twarzy, który działa ujędrniająco i wypełniająco. Stosując go codziennie nasze policzki będą jędrne i pełne.

Ćwiczenie to zwiększa cyrkulację, pobudza produkcję tzw. „wypełniaczy twarzy” (kolagenu i elastyny). Regularne ćwiczenia Jogi Twarzy na jędrne policzki, przełożą się na zdrowszą cerę, wypełnienie zmarszczek oraz jędrniejsze policzki.

Joga Twarzy na jędrne policzki

Jak wykonać Jogę Twarzy na jędrne policzki?

Używając kciuka, palca wskazującego i palca środkowego zacznij delikatnie szczypać obszar policzków przez minimum 30 sekund – do 2 minut, na całej ich powierzchni. Nie ma znaczenia w którą stronę szczypiemy, ważne aby pokryć cały obszar policzków. Każde szczypnięcie ma być subtelne i świadome, nie szczypiemy za szybko, tylko powoli, miejsce w miejsce. Chodzi o to, aby w sposób naturalny pobudzić produkcję kolagenu i elastyny w skórze.

Pamiętaj! Ćwiczenie należy wykonywać delikatnie. Skóra twarzy jest cieńsza i delikatniejsza, więc należy się z nią obchodzić subtelniej.

Jogę Twarzy na jędrne policzki należy wykonywać raz dziennie, 6 dni w tygodniu.

Powodzenia i wytrwałości:)

Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowany, dostosowany do potrzeb Twojej cery program ćwiczeń twarzy, skontaktuj się ze mną i umów na sesję indywidualną jogi twarzy, dostępną również on-line. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia twarzy,  masaż twarzy, oraz jak naturalnie wspomóc codzienną pielęgnację twarzy.