O MNIE

Agnieszka Wyszyńska-Paluch

Face Yoga Naturotherapy to pomysł na to, jak kompleksowo dbać o cerę. Łącząc kwalifikacje instruktorki Jogi Twarzy z wiedzą w zakresie healthy aging, chcę pokazać Wam jak w naturalny sposób pielęgnować twarz i opóźniać procesy starzenia. Wszystko w zgodzie z naszym rytmem biologicznym.

Agnieszka Wyszyńska – Paluch – jestem certyfikowaną reprezentantką szkoły Danielle Collins Face Yoga Method w Polsce. Kurs kończyłam pod okiem londyńskiej trenerki. Posiadam kwalifikacje nie tylko instruktorki, jako jedyna w Polsce posiadam tytuł Face Yoga Super Trainer, co uprawnia mnie do organizowania kursów na instruktorów jogi twarzy. Moje nazwisko widnieje w bazie instruktorów szkoły Danielle Collins, co można sprawdzić tutaj. Jogą twarzy interesuje się od 2013 roku. A jak zaczęła się moja przygoda z Jogą Twarzy?

Po tym, jak zainteresowałam się właściwościami pielęgnacyjnymi jakie dają naszej skórze naturalne kosmetyki, postanowiłam znaleźć naturalny sposób na to aby poprawić kondycję mojej skóry. W ten sposób zaczęłam ćwiczyć mięśnie twarzy i tak po jakimś czasie trafiłam do Szkoły Danielle Collins. Ukończyłam kurs z wyróżnieniem i obecnie jestem częścią zespołu Danielle.

Dla mnie sama metoda wykracza poza zdrowie i młodzieńczy wygląd cery. Joga Twarzy to naturalny sposób, aby nie tylko wyglądać, ale i czuć się młodziej. Łącząc holistyczny styl życia z technikami manualnymi i relaksem, czuję się młodsza wewnątrz jak i na zewnątrz.

Na co dzień promuję nurt healthy-aging. W swoim gabinecie oferuję holistyczne pakiety pielęgnacyjne.
W całej Polsce organizuję warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadałam w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active.

Informacje o tym gdzie można ze mną ćwiczyć jogę twarzy, czy też sprawdzić co nowego w ofercie znajdziecie:

FB https://www.facebook.com/faceyoganaturotherapy

IG @face_yoga_naturotherapy

Specjalizuję się w pielęgnacji cery, opartej o właściwą dietę, ćwiczenia jogi twarzy oraz naturalną pielęgnację i masaże, które na zasadzie synergii wpływają na opóźnianie procesów starzenia się organizmu jak i skóry.

Z wykształcenia jestem absolwentką kierunku Naturoterapii,  gdzie uzyskałam tytuł licencjonowanego naturoterapeuty, ale również ukończyłam studia wyższe na kierunku Zarządzanie, co przydaje mi się w prowadzeniu działalności:). Na bieżąco uzupełniam swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach czy szkoleniach. W Krakowie prowadzę własny Gabinet naturalnych terapii anti-aging BioMedSkin. Swoim klientkom oferuję naturalne metody pielęgnacji cery i zdrowia, chcąc zaszczepić w nich nawyk pielęgnacji oparty o naturalne metody, właściwą dietę oraz odpowiednie ćwiczenia. Łącząc te wszystkie elementy będziemy wyglądać młodziej, będziemy zdrowsze, pełne energii i dobrego samopoczucia. 

Kwalifikacje instruktorskie:

certyfikat20151217084038877_0001