Jak zredukować kurze łapki

Jak zredukować kurze łapki? Bynajmniej nie przestańmy się uśmiechać. Oto proste ćwiczenie jogi twarzy, które pomoże w walce z kurzymi łapkami.

Jak zredukować kurze łapki? Zatrzymaj wzrok na wybranym punkcie naprzeciw siebie, trzymając głowę prosto. Następnie bez ruszania głową, szyją czy twarzą popatrz w prawą stronę na 3 sekundy, a następnie z powrotem przed siebie, popatrz w lewą stronę i ponownie przed siebie. Popatrz w górę i wróć wzrokiem do przodu, popatrz w dół i ponownie przed siebie – za każdym razem zatrzymaj wzrok na 3 sekundy. Delikatnie zamknij oczy na 5 sekund, a następnie powtórz to ćwiczenie jeszcze raz, na koniec zamykając powieki. Po chwili otwórz oczy tak szeroko jak tylko możesz, ale nie marszcz brwi. Skup wzrok na wybranym punkcie przed tobą i weź 4 głębokie oddechy, wdychając i wydychając powietrze przez nos. Następnie zrelaksuj się i zamknij oczy na kolejnych 5 sekund.

Ćwiczenie to wzmacnia mięśnie wokół oczu, działa liftingująco na ich okolice. Ponadto pobudza cyrkulację wokół oczu, a po wykonaniu tego ćwiczenia zauważysz delikatny blask na twarzy. Ćwiczenie to wzmocni również nerw wzrokowy, co z kolei działa rewelacyjnie na stonowanie obwisłej skóry i kurze łapki. Da również oczom rześki, pełen energii wygląd.

Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowany, dostosowany do potrzeb Twojej cery program ćwiczeń twarzy, skontaktuj się ze mną i umów na sesję indywidualną jogi twarzy, dostępną również przez Skype. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia twarzy,  masaż twarzy, oraz jak naturalnie wspomóc codzienną pielęgnację twarzy.