OFERTA

Sesja indywidualna  jogi twarzy stacjonarnie lub on-line – cena 270,00 zł

Podczas sesji indywidualnej otrzymasz spersonalizowany program ćwiczeń dostosowany do potrzeb twojej twarzy. W cenie wizyty spotkanie kontrolne po miesiącu ćwiczeń, weryfikujące poprawność ich wykonywania oraz wprowadzenie ewentualnych korekt. Więcej na temat jogi twarzy przeczytasz tutaj. Czas trwania około 1 h 30 min.

Sesja grupowa jogi twarzy stacjonarnie lub on-line –  cena 500,00 wzwyż*

Podczas sesji w grupach zostaniesz poprowadzona/ny przez techniki ćwiczeń Jogi Twarzy, które poprawia kondycję całej twarzy, a wszystko to w klimacie relaksu i wyciszenia.  Czas trwania około 2 h.

*Cena ustalana jest w zależności od ilości osób w grupie 

Sesja indywidualna  automasażu stacjonarnie lub on-line – cena 270,00 zł

W zależności od potrzeb dobierane są różne techniki stymulacji.  W przypadku gdy twarz ma tendencję do zastojów limfy, wdraża się odpowiednie metody drenażu. Automasaż jest w stanie poprawić kondycję całej twarzy, szyi i obręczy barkowej. Może skorygować opadające powieki, bruzdy na czole, unieść owal, zminimalizować zmarszczki wokół ust, bruzdy nosowo-wargowe, lwią zmarszczkę czy inne niedoskonałości. W ramach nauki wykorzystywany jest automasaż bukkalny, mioplastyczny, powięziowy czy drenaż limfatyczny. Wszystko zależy od tego, jakie efekty chcemy uzyskać. W cenie wizyty spotkanie kontrolne po miesiącu ćwiczeń, weryfikujące poprawność ich wykonywania oraz wprowadzenie ewentualnych korekt. Więcej na temat automasażu przeczytasz tutaj. Czas trwania około 1 h 30 min.

Sesja grupowa  automasażu stacjonarnie lub on-line – cena 500,00 zł wzwyż*

W zależności od potrzeb dobierane są różne techniki stymulacji.  W przypadku gdy twarz ma tendencję do zastojów limfy, wdraża się odpowiednie metody drenażu. Automasaż jest w stanie poprawić kondycję całej twarzy, szyi i obręczy barkowej. Może skorygować opadające powieki, bruzdy na czole, unieść owal, zminimalizować zmarszczki wokół ust, bruzdy nosowo-wargowe, lwią zmarszczkę czy inne niedoskonałości. W ramach nauki wykorzystywany jest automasaż bukkalny, mioplastyczny, powięziowy czy drenaż limfatyczny. A wszystko to w klimacie relaksu i wyciszenia. Więcej na temat automasażu przeczytasz tutaj. Czas trwania około 2h.

*Cena ustalana jest w zależności od ilości osób w grupie 

Pakiet Natural Beauty – cena 399,00 – promocja do 31 grudnia – 299,00 zł

W pakiecie otrzymasz kompletne zestawy ćwiczeń, szczegółowo omówione i wyjaśnione, na co zwrócić uwagę podczas ich wykonywania, tak aby uniknąć nieprawidłowych praktyk. W każdym tygoniu, w wybrany przez Ciebie dzień, otrzymasz drogą mailową zestaw na dany tydzień. To da Ci czas na zaznajomienie się z danym zestawem i przygotuje mięśnie na kolejny. W każdym tygodniu otrzymasz zestaw ćwiczeń na całą twarz, jednak ze zintensyfikowaną stymulacją jednego obszaru. Czy bedą to kurze łapki, czy ćwiczenie na owal, cała Twoja twarz poczuje się zaopiekowana i młodsza. Każde z nagrań trwa około 30 minut, czyli łącznie otrzymasz 6 godzin materiałów! Każde nagranie zawiera w większości inne zestawy ćwiczeń. Więcej na temat pakietu przeczytasz tutaj.

EBook Piękna Twarz Naturalnie – cena 149,00

EBook ma na celu wskazać Ci, że troska o cerę nie polega wyłącznie na stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji, ale przede wszystkim na zwróceniu uwagi na czynniki, które mają wpływ na przyspieszenie procesów jej starzenia, co możesz zrobić, aby mieć wpływ na spowalnianie oddziaływania tych czynników, a przede wszystkim na to, jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy, czym karmimy nasze komórki i jak przekłada się to na stan skóry. EBook do kupienia tutaj.

Realizacja projektów na indywidualne życzenie klienta 

Warsztaty jogi twarzy wg indywidualnych projektów, w dowolnym miejscu i czasie. Celem ustalenia terminu oraz szczegółów proszę o kontakt.

Tablica zawierająca zestaw ćwiczeń twarzy w cenie 35,00 zł + wysyłka + 15,00 zł

Tablica zwiera kompleksowy zestaw, obejmujący ćwiczenia całej twarzy oraz szyi. Angażując do pracy wszystkie mięśnie twarzy, stymulujemy cyrkulację, produkcję kolagenu i elastyny co przekłada się na opóźnianie procesów starzenia. Tablicę zakupisz tutaj

tablica mała

Doradztwo w zakresie doboru spersonalizowanego kosmetyku do twarzy lub pod oczy – cena od 100,00 zł wzwyż 

Dla osób wymagających, które chcą otrzymać produkt dedykowany potrzebom swojej cery oferuję doradztwo w zakresie doboru naturalnych kosmetyków o składzie dostosowanym do wymagań i potrzeb klienta.