Ćwiczenia i masaż redukujące bruzdy nosowo – wargowe oraz zmarszczki okolic policzków

Ćwiczenia i masaż redukujące bruzdy nosowo – wargowe oraz zmarszczki okolic policzków. Osoby, szczególnie te ze szczupłą twarzą, szybciej mogą zauważyć u siebie zmarszczki okolic policzków. Wynika to przede wszystkim z atroficznego (zanikowego) charakteru starzenia się tkanek, utraty poduszeczki tłuszczowej czy siedzącego trybu życia.

Bruzdy nosowo-wargowe to wynik częstego uśmiechania się czy też grymasu „niechęci” czy „przymusu zrobienia czegoś”.

Jak wspierać te obszary twarzy?

Reguralne masaże i ćwiczenia sprawdzą się w prewencji ale rownież w minimalizowaniu efektów regularnych skurczy mięśni twarzy wykonywanych podczas grymasów, jak również spowolnią procesy starzenia.

Poniższy film pokazuje jak efektywnie wprowadzić ćwiczenia i masaże redukujące bruzdy nosowo – wargowe oraz zmarszczki okolic policzków

Ćwiczenia i masaż redukujące bruzdy nosowo – wargowe oraz zmarszczki okolic policzków.

Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowany, dostosowany do potrzeb Twojej cery program ćwiczeń twarzy lub spersonalizowanego automasażu, skontaktuj się ze mną i umów na sesję indywidualną jogi twarzy, czy automasażu, dostępną również on-line. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia twarzy,  masaż twarzy, oraz jak naturalnie wspomóc codzienną pielęgnację twarzy.