Bańki do próżniowego masażu twarzy

Bańki do próżniowego masażu twarzy. Masaż twarzy silikonowymi bańkami kosmetycznymi wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Redukuje zmarszczki, wygładza, rozjaśnia cerę, a skóra po masażu jest odżywiona i promienna. 

Bańki do próżniowego masażu twarzy wykonane są z wysokiej jakości miękkiego silikonu, dzięki czemu są wygodne w użyciu, a masaż łatwo wykonywać samemu w domu.

A sam masaż próżniowy wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jest w stanie poprawić kondycję naczyń włosowatych, zredukować zmarszczki. Podczas masażu, dzięki pracy na trzech poziomach skóry, poprawia się wchłanianie kosmetyków, dzięki czemu sdodatkowo odżywiamy skórę. Masaż próżniowy twarzy poprawia krążenie, przepływ limfy i płynu śródmiąższowego. Pomaga wyeliminować zjawisko stagnacji w skórze, intensyfikuje procesy metaboliczne i pobudza „oddech” skóry. Dzięki masażowi skóra staje się elastyczna, bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych, zwiększa się aktywność skurczowa mięśni twarzy, poprawia się napięcie i elastyczność skóry.

Celem wzmocnienia efektu oczyszczenia skóry przy masażu bańkami, polecam wypić w danym dniu napój wg tego przepisu.

Dla kogo:

Dla osób w każdym wieku chcących poprawić kondycję swojej skóry, zredukować zmarszczki, poprawić napięcie i elastyczność cery.

Przeciwwskazania:

– gorączka nieznanego pochodzenia

– choroby nowotworowe i zakaźne

– padaczka, zespół odstawienia alkoholu czy narkotyków

– stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby

– przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry (włączając w to siniaki i obrzęki niewiadomego pochodzenia)

– hemofilia

– cera naczynkowa

– niewydolność krążenia (np. zapalenie żył i żylaki), a także nadciśnienie tętnicze, wady serca i choroby serca

– miesiączka

– ciąża

Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowany, dostosowany do potrzeb Twojej cery program ćwiczeń twarzy, skontaktuj się ze mną i umów na sesję indywidualną jogi twarzy, dostępną również przez Skype. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia twarzy,  masaż twarzy, oraz jak naturalnie wspomóc codzienną pielęgnację twarzy.

Bańki do próżniowego masażu twarzy